Atgriešanas politika

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, PATĒRĒTĀJS var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt PĀRDEVĒJAM iegādāto preci. 

PATĒRĒTĀJS ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Kā atcelt pirkumu un atdot atpakaļ preces

14 dienu laikā jūs varat atdot atpakaļ mūsu e-veikalā nopirkto preci.

Lai atdotu atpakaļ nevajadzīgās preces, lūdzu, nosūtiet tās „ARDE LINE” kopā ar sūtījumu atpakaļatdošanas veidlapu (tiks pievienota jūsu pasūtījumam) 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas.

 Atpakaļ atdošanas izmaksas ir 2,49 €. Tās tiks atskaitītas no jums atmaksājamās summas.

 Preču atdošana veikalā

Vienkāršākais preču atpakaļ atdošanas veids ir atnest sūtījumu uz „ARDE LINE” veikalu. Pircējam šāds preču atpakaļ atdošanas veids ir bez maksas.

Atdodot preces „ARDE LINE” veikalā, Pircējam jāpaņem līdzi precēm pievienoto nosūtīšanas dokumentu oriģināli. Tikai šādā gadījumā Pircējam var tikt atmaksāta pirkuma maksa.

Naudas atmaksa

Tiklīdz būsim saņēmuši jūsu atpakaļ atdoto preču sūtījumu savā noliktavā, mēs jums e-pastā nosūtīsim paziņojumu par pirkuma atcelšanu, apstiprinot, ka sūtījums ir saņemts.

14 dienu laikā no jūsu paziņojuma par pirkuma atcelšanu mēs atmaksāsim jums atpakaļ atdotās preces (-ču) vērtību, no tās atņemot 2,49 € atpakaļ atdošanas izmaksas, taču ar nosacījumu, ka mēs esam saņēmuši atpakaļ nosūtīto preci (-ces) vai arī pierādījumu, ka esat veikuši to atdošanu atpakaļ. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes maksa netiks atmaksāta, ja esat paturējis preces no sākotnējā pasūtījuma.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka „ARDE LINE” nav pienākuma veikt atmaksu par jūsu veiktajiem piegādes izdevumiem.

„ARDE LINE” veiks jums pienākošo naudas atmaksu tiklīdz tas būs iespējams, taču jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc jūsu atpakaļ atdoto preču saņemšanas.

„ARDE LINE” veiks naudas atmaksu, izmantojot tos pašus maksāšanas līdzekļus, kurus izmantojāt jūs, veicot sākotnējo maksājumu.

 

„ARDE LINE” nepiedāvā atpakaļ atdoto preču apmaiņu pret citām precēm.